Podnośnik pionowy Liftboy 2

Podnośniki pionowe to doskonałe rozwiązanie, gdy montaż długiej rampy podjazdowej jest problematyczny. Urządzenia tego typu pozwalają pozbyć się bariery architektonicznej w prosty sposób, bez ponoszenia kosztów zakupy drogich podnośników. Szczególnie polecamy Twojej uwadze podnośnik pionowy Liftboy 2. To nowoczesne i sprawdzone urządzenie, które łączy bezpieczną, ergonomiczną konstrukcję z rozsądną ceną.

Liftboy 2: podnośnik pionowy do wewnątrz i na zewnątrz

Najlepsze podnośniki pionowe to te, które dają dużą swobodę montażu. Tak też jest w przypadku Liftbo2. Urządzenie nadaje się zarówno do instalacji wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz – wszędzie tam, gdzie wysokość podnoszenia nie przekracza 830 mm. Dodatkowo to sprzęt, który z łatwością przeniesiesz z miejsca na miejsce – dzięki temu, że do podnośnika można zastosować kółka, które ułatwią transport.

Podnośnik pionowy Liftboy 2 to nowoczesne, inteligentne rozwiązanie na ganek, do zamontowania przy scenie, podestach i w innych, podobnych miejscach. Wybierając je – stawiasz na solidną konstrukcję, która Cię nie zawiedzie.

Liftboy 2:

  • pozwoli na podniesienie wózka inwalidzkiego do wysokości 830 mm – niwelując liczne bariery architektoniczne,
  • to urządzenie, które możesz zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz – jest odporny na różnorodne warunki pogodowe,
  • jest estetyczny, a jego kolorystykę (za dopłatą), możesz dopasować do własnych preferencji, wybierając odpowiedni z palety RAL,
  • jest stosunkowo lekki – co pozwala na komfortowy transport,
  • wyróżnia się kompaktowym rozmiarem – 924 x 1505 mm – pozwalającym na montaż w wielu problematycznych miejscach,
  • łączy prostotę obsługi z zaawansowanymi technologiami.

Jeśli interesują Cię podnośniki pionowe o szerokim spectrum zastosowań i nowoczesnej konstrukcji – ten model wpisze się w Twoje oczekiwania.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt. Jesteśmy ekspertami w tej branży i służymy swoją pomocą oraz fachowym doradztwem technicznym.

Zapraszamy do współpracy!

Specyfikacja techniczna

Maksymalne podnoszenie:830mm
Udźwig:300kg
Prędkość podnoszenia:10 mm/s
Standardowy kolor:RAL 7035
Za dopłatą dowolny kolor RAL
lub stal nierdzewna
Waga:95kg
Zasilanie:1x230V / 24V
Szerokość zewnętrzna:924mm
Długość całkowita:1505mm