Platforma schodowa prostoliniowa PLG7

Po 6 latach sprawdzania produktów znajdujących się na rynku potwierdzamy, że jest to najlepsza platforma schodowa jaka kiedykolwiek została wyprodukowana.
Oprócz bezkonkurencyjnej trwałości produktu, platforma schodowa Ascendor PLG7 posiada dodatkowy atut w postaci ilości zajmowanego miejsca, a mianowicie jest to najwęższa platforma schodowa dostępna na rynku. Mocowana do ściany, po złożeniu zajmuje tylko 27 cm. Ponadto, firma Ascendor pewna jakości swojego produktu, jako jedyna na rynku oferuje 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia do 5 lat!

Standardowe wyposażenie:

 • Kolor RAL9006.
 • Automatyczne otwieranie i zamykanie barów bezpieczeństwa, podestu, ramp.
 • Szyna wykonana ze stali nierdzewnej.
 • Panel sterujący na platformie.
 • Funkcja miękkiego startu i stopu.
 • Guzik wezwania pomocy.
 • Guzik STOP.
 • Automatyczna redukcja prędkości.
 • Akumulatorowy system zasilania z inteligentnym systemem ładowania.
 • Rączka do trzymania na platformie.
 • Antypoślizgowa powierzchnia podestu.
 • Rozmiary platformy: 800x1000mm lub 800x800mm.

Elastyczność:
Platforma schodowa PLG7 może być instalowana w budynkach wielopiętrowych wraz z przystankami między piętrami. W razie potrzeby przystanki mogą być dodawane po montażu.

Jakość:
Każda winda przechodzi rygorystyczne testy przed wysłaniem jej na miejsce docelowej instalacji, co jest gwarantem najwyższej jakości. Tor jezdny naszych platform schodowych jest zawsze wykonany ze stali nierdzewnej, co pozwala na używanie górnej szyny jako poręczy oraz daje poczucie estetyki i elegancji.

Komfort:
Bary bezpieczeństwa i podest otwierają się automatycznie. Przycisk sterowania to nowoczesny dotykowy sensor, który ułatwia korzystanie z platformy. Opcjonalnie montowane jest również siedzisko, które pozwala na korzystanie z platformy schodowej osobom poruszającym się bez wózka inwalidzkiego. Delikatny i elegancki start daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Platforma schodowa także może być wykorzystywana do transportu produktów codziennego użytku tj. zakupy ze sklepu, wózki dziecięce, bagaże.

Bezpieczeństwo:
Platforma schodowa została zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami UE. Zastosowanie akumulatorów oraz inteligentny system ich ładowania pozwala na bezpieczne korzystanie z windy, gdy zabraknie zasilania. System czujników bezpieczeństwa zatrzyma windę automatycznie, gdy na schodach znajdzie się przeszkoda w postaci dzieci lub zwierząt. Platforma po zamknięciu blokuje dostęp do systemu sterowania, co czyni ją bezpieczną przed wandalami. Jest idealnym rozwiązaniem do użytku publicznego wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W przypadku zagrożenia można wezwać pomoc, wciskając guzik awaryjny lub w innym przypadku można zatrzymać windę poprzez wciśnięcie guzika stop. W wyjątkowych sytuacjach do windy montowany jest dodatkowy 3 bar.

Specyfikacja techniczna

Wymiary standardowe:800 mm x 800 mm lub 1000 mm x 800 mm
 Wymiary specjalne*: 1250 x 800 mm, 800 x 700 mm, 900 x 700 mm, 1000 x 700 mm, 900 x 800 mm, 1000 x 900 mm, 800 x 650 mm
 Udźwig standardowy: 225 kg
 Udźwig opcjonalny*: 300 kg
 Kolor standardowy: RAL 9006
 Kolor specjalny*: wszystkie kolory z palety RAL lub stal nierdzewna
 Sterowanie standardowe: 2 ręczne radiowe piloty lub 2 naścienne radiowe piloty z kluczykiem do blokowania windy
 Opcja montażu: wewnętrzna lub zewnętrzna
 Zasilanie: DC 24V, akumulatorowy system zasilania zintegrowany z systemem ładowania
 Układ napędowy: koło zębate i zębatka
 Prędkość platformy: 0.12 m/s, ograniczone do 15 m/s
 Głośność: poniżej 63 dB
 Min.-max. kąt schodów: 0°-47°
 Gwarancja: 36 miesięcy

* Dostępne na zamówienie (za dopłatą)