O nas

Jesteśmy firmą rodziną, która działa już od 30 lat.  Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma firmami z całego świata. Doświadczenie zbierane przez lata pozwoliło Nam zrozumieć jak ważna jest pełna sprawność fizyczna. W 2009 roku ukierunkowaliśmy nasze działania na poprawę bezpieczeństwa Polaków, którzy tak jak mieszkańcy innych krajów chcą poprawić swój komfort życia.  Dla Nas rodzina oraz szacunek do starszego pokolenia jest bardzo ważny, dlatego dążymy do tego, aby ułatwić im codzienność.


Jak wiadomo Nasze ciała z upływem czasu stają się bardziej kruche i wymagają coraz większej uwagi. Gdy przekraczamy 60, 70 czy 80 rok życia drobne urazy, czy też złamania mogą odebrać Nam radość z życia i być codziennym utrapieniem. Paradoksalnie, najbardziej jesteśmy narażeni na utratę zdrowia we własnych domach, które przez wiele lat dawały poczucie bezpieczeństwa.


Dlatego zmieniliśmy kierunek działania, tworząc firmę Schodowa – Winda, aby dać ludziom większe poczucie bezpieczeństwa, żeby  czuli się w domu, tak samo bezpiecznie, gdy byli młodzi i pełni wigoru biegając po schodach w górę i w dół.

Lista produktów, którą dla Państwa przygotowaliśmy to „perełki” wybrane z całej Europy. W swoich wyborach stawialiśmy na bezawaryjność, niską cenę, bezpieczeństwo, wygląd zewnętrzny oraz zadowolenie użytkowników.


Zapraszamy do zapoznania się naszymi produktami oraz kontaktu z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.